Yhteystiedot

Palvelemme asiakkaitamme suomeksi, ruotsiksi ja englanniksi. Vi betjänar våra kunder på finska, svenska och engelska. We serve our customers in Finnish, Swedish and English.

AUTOMYYNTI avoinna ma-pe 9–18 ja la 10–14

Topi Malmi

FI, SVE, ENG
Opel merkkivastaava / automyyjä
topi.malmi@autoliikelahdemaki.fi
050 3281 757

Jarkko Vainio

FI, SVE, ENG
Nissan merkkivastaava / automyyjä
jarkko.vainio@autoliikelahdemaki.fi
050 3130 900

Mika Sillanpää

FI, SVE, ENG
Peugeot merkkivastaava / automyyjä
mika.sillanpaa@autoliikelahdemaki.fi
050 3130 941

Jere Lähdemäki

FI, SVE, ENG
Myyntijohtaja
jere.lahdemaki@autoliikelahdemaki.fi
050 3862 095

HUOLTO, VARAOSAT JA AJANVARAUS 063183520 - avoinna ma-pe 7.30–17

Kaj Träsk

Huoltoneuvoja
kaj.trask@autoliikelahdemaki.fi
044 3183 521

Kari Viita-aho

Huoltoneuvoja
kari.viita-aho@autoliikelahdemaki.fi
044 3183 532

Matias Koskela

Varaosavastaava
matias.koskela@autoliikelahdemaki.fi
044 3183 531

Ilpo Viinikainen

Korjaamopäällikkö
ilpo.viinikainen@autoliikelahdemaki.fi
050 4088 182

Jesse Lähdemäki

Jälkimarkkinointijohtaja
jesse.lahdemaki@autoliikelahdemaki.fi
050 4072 710

HALLINTO

Mika Lähdemäki

Toimitusjohtaja
mika.lahdemaki@autoliikelahdemaki.fi
0500 661 867

Marita Saari

Talouspäällikkö
marita.saari@autoliikelahdemaki.fi
044 3183 501

Tiina Myllyharju

Myyntisihteeri
tiina.myllyharju@autoliikelahdemaki.fi
044 3183 502